Kvalitné Dvere dostupné v žiline

Dvere, ktoré kombinujú dizajn, eleganciu a bezpečnosť

Dvere patria k najpoužívanejšiemu príslušenstvu v rámci domácnosti či firmy, a preto nepodceňujte ich výber. Medzi rozhodujúce faktory patrí umiestnenie, rozmery, systém otvárania, konštrukcia, použitý materiál, kovanie, pánty či doplnky ako sklo a pod. Aj keď na prvý pohľad vyzerajú dvere rovnako, zdanie klame. V Entrée sme presvedčení, že pre každú jednu miestnosť existujú vhodné dvere, ktoré budú dokonale plniť svoj účel. 

Dobré dvere, ktoré odolajú každodennému otváraniu a zatváraniu

Vchodové dvere majú reprezentovať – veď sú predsa to prvé, čo vaši hostia uvidia. Bezpečnostné dvere sú zase spoľahlivým ochrancom vášho majetku pred zlodejmi a vlamačmi. Protihlukové dvere vám doprajú želané ticho a pokoj, bez ohľadu na to, či vás trápia hlučnejší susedia alebo bývate v blízkosti frekventovanej ulice alebo cesty. Interiérové dvere poskytujú súkromie členom rodiny a robia vašu domácnosť útulnejšou a štýlovejšou. Stačí ich primerane zladiť s ostatným interiérovým vybavením.

Interiérové dvere a zárubne od 28 výrobcov

Hörmann, Porta, Verte, Dre, Invado, Erkado, Maverick, Voster, Boulit, Vasco, Vegas, Designline, Doorsy, Centurion, Pol-Skone, Perfectdoor, Intenso, Imperiodoor, IntraVita, Carman, Eclisse, Solodoor, Sapeli, Eurowood, Masonite, Scrigno, Atypová výroba na mieru (2 výrobcovia).

Exteriérové dvere od 8 výrobcov

Hörmann, Erkado, Doorsy, Porta, Setto, Mikea, Polskone, Disting.

Vchodové dvere do bytu do 11 výrobcov

Hörmann, ITM, Porta, Dre, Invado, Erkado, Maverick, Centurion, Boulit, Pol-Skone, Carman.

Naše profesionálne skúsenosti s predajom aj montážou interiérových a exteriérových dverí, naplno uplatňujeme pri návrhoch riešení naším zákazníkom. Na trhu je množstvo tvarov a dekorov dverí. Snažíme sa každému zákazníkovi pri výbere dverí vyhovieť, preto máme v ponuke široký sortiment dverí, zárubní a príslušenstva. Od cenovo výhodných až po luxusné.

DVERE

Klasické interiérové dvere s falcom
Bezfalcové dvere
Reverzné dvere
Posuvné dvere po stene
Posuvné dvere do stavebného púzdra (do steny)
Dvere so skrytou zárubňou
Atypické dvere na mieru
Celosklenené dvere
Vchodové dvere do domu
Vchodové dvere do bytu
Technické dvere
Iné dvere

Aby ste si vedeli pozrieť detaily konkrétnych dverí,  vystavili sme pre Vás 150 vzoriek dverí priamo u nás na predajni. Pri výbere dverí Vám môže pomôcť aj prirovnanie k viac ako 500 ks vzoriek dekorov podláh, ktoré sú tiež v našej ponuke. A samozrejme, môžete ich prirovnať k dverám a hlavne vyskúšať, ako Vám sadnú do ruky. Príďte k nám a vyberte si  tie správne dvere pre Vás 🙂