Celosklenené dvere

Celosklenené dvere pre oživenie každej miestnosti

Celosklenené dvere predstavujú aktuálny dizajnérsky hit, ktorý výborne oživí každú miestnosť. Sú tvorené sklom a moderným kovaním. Celý priestor presvetlia, zväčšia a zároveň mu dodajú eleganciu a nádych luxusu.

Ak chcete mať čo najviac svetla v interiéri, tak sú celosklenené dvere správnym rozhodnutím. Hodia sa do domácností i kancelárií, kde neplnia len funkciu dizajnového prvku, ale aj prvku praktického a bezpečnostného. Aj keď sklo je štandardne spájané s jemnosťou a krehkosťou, tak vedzte, že celosklenené dvere sú výnimkou, ktorá je charakteristická vysokou trvácnosťou a bezpečnosťou. 

Neprehliadnuteľné celosklenené dvere

Celosklenené dvere v našej ponuke vynikajú kombináciou kvalitného kovania a pevného skla, ktoré je odolné voči oderom i mechanickému poškodeniu. Garantujeme, že celosklenené dvere dokonale odľahčia a zvýraznia interiér vášho domova aj pracoviska a dodajú mu špecifickú atmosféru. Dokonca môžete z pohodlia obývačky sledovať úchvatný prírodný jav, odohrávajúci sa priamo pred vašimi očami. Slnečné lúče sa totiž v istých situáciách lámu o hranu celosklenených dverí, čím vzniká nádherná dúha. V súčasnosti majú celosklenené dvere nezastupiteľné miesto v modernej architektúre, a to najmä pre svoju nadčasovosť a exkluzivitu spojenú s elegantnou funkčnosťou. Samozrejmé je prepojenie dizajnu dverí s ostatnými sklenenými prvkami (sprchovací kút, zrkadlo atď.) aj dizajnom celého interiéru (podlahy, nábytok, schody a pod.).

Aby ste si vedeli pozrieť detaily konkrétnych dverí,  vystavili sme pre Vás 150 vzoriek dverí priamo u nás na predajni. Pri výbere dverí Vám môže pomôcť aj prirovnanie k viac ako 500 ks vzoriek dekorov podláh, ktoré sú tiež v našej ponuke. A samozrejme, môžete ich prirovnať k dverám a hlavne vyskúšať, ako Vám sadnú do ruky. Príďte k nám a vyberte si  tie správne dvere pre Vás 🙂