Kompozitné podlahy

Kompozitné podlahy od Entrée sú odolné

Kompozitné podlahy rozhodne nie sú iba na ozdobu. Ich odolný povrch spoľahlivo vydrží každodennú záťaž a zabezpečí bezchybný vzhľad. Aj preto sú kompozitné podlahy výbornou voľbou do kuchyne, kúpeľne, chodby a vlastne do akejkoľvek miestnosti u vás doma. Kompozitné podlahy sa vyznačujú vysokou tvarovou stabilitou, tlakovou odolnosťou a aj odolnosťou voči škrabancom či oderom (žiadne odlupujúce sa triesky, čiže pokojne môžete chodiť bosí). 

Ak sa na kompozitné podlahy dostane voda, nemusíte panikáriť, nehrozí vydutie alebo podobný scenár. 

Kompozitné podlahy spájajú ekologickosť a estetickosť

Tento typ podláh odoláva vlhkosti. Ručíme za to, že kompozitné podlahy sa maximálne prispôsobia štýlu vašej domácnosti – či už preferujete modernejšie alebo tradičnejšie prevedenie. Z našej ponuky si zaiste vyberiete dekor, ktorý najlepšie zdôrazní dizajnový charakter celého interiéru (s ohľadom na interiérové dvere, schody a ostatné zariadenie). Bez akýchkoľvek pochýb sú kompozitné podlahy riešením, ktoré spája ekologický aspekt (sú vyrobené z prírodných zložiek a 100 %-ne recyklovateľné) s estetikou a eleganciou, a tak vytvára zdravé prostredie u vás doma. Kompozitným podlahám nevadí slnečné svetlo a navyše sa vyznačujú vynikajúcou tepelnou vodivosťou a jednoduchou údržbou (postačí voda a bežný prostriedok na podlahy).

Kompozitná podlaha je veľmi dobrou voľbou pre jej naozaj skvelé vlastnosti, ako vode odolnosť, pevnosť, rôzne dizajnové možnosti povrchovej úpravy, ľahká údržba. 
Je teplá na dotyk čo ju robí veľmi pohodlnou pre hrajúce sa deti, alebo domáce cvičenie. Pre svoju vysokú odolnosť je však vhodná aj do náročných podmienok ako je kuchyňa, chodba, kúpeľňa, alebo komerčných priestorov. Sú pocitovo príjemné a majú vynikajúce zvukovo-izolačné vlastnosti, čo oceňujú najmä tí, ktorí bývajú v panelákoch či bytových domoch.

Kompozitná podlaha však vyniká svojou rozmerovou stálosťou, je vhodná aj na podlahové kúrenie a pri montáži nie je nutné všade používať prechodové lišty. 
Naše kompozitné podlahy navyše neobsahujú žiadne ftaláty a PVC. Môžeme tak pomôcť vytvárať zdravšie bývanie.

Najlepšie za nás hovoria výsledky, príďte sa k nám presvedčiť.
V našej predajni je vystavených viac ako 500 ks vzoriek podláh. 150 vzoriek interiérových a exteriérových dverí. Kľučky na vstupné aj interiérové dvere. A iné dôležité príslušenstvo k dverám a podlahám.