Podlahy

Podlahy vysokej kvality a odolnosti, po ktorých je radosť chodiť

Dobré a kvalitné podlahy dodajú charakter každej miestnosti. Stavte na drevené podlahy, vinylové podlahy, laminátové podlahy či kompozitné podlahy od Entrée, ktoré dokonale vyhovejú nielen potrebám vašej domácnosti, ale aj vášmu rozpočtu. Podlahy od Entrée sú príjemné na dotyk a budete si užívať každý jeden krok. Taktiež sú zárukou prvotriednej kvality a stálosti použitých materiálov, ktoré si svoje vlastnosti uchovávajú počas celej životnosti podláh. 

Podlahy v rozmanitých dizajnových prevedeniach

Podlahy od Entrée sú príjemné na dotyk a budete si užívať každý jeden krok. Taktiež sú zárukou prvotriednej kvality a stálosti použitých materiálov, ktoré si svoje vlastnosti uchovávajú počas celej životnosti podláh. Samozrejmá je rýchla a nenáročná montáž. Väčšina podláh je vhodná aj pre podlahové vykurovanie. Či už uprednostňujete tradičnejšie alebo modernejšie podlahy, z našej obrovskej ponuky (ktorá zahŕňa najpopulárnejšie druhy podlahových krytín v rozmanitých dizajnových vzoroch) si určte vyberiete. Ak sa chystáte na komplexnejšiu rekonštrukciu či stavbu, prezrite si aj dvere, stavebné puzdrá a schody, ktoré sú taktiež súčasťou nášho sortimentu. Váš interiér bude perfektný.

Kvalita alebo cena?
Túto otázku dostávame asi najčastejšie. Väčšina ľudí si najskôr vyberá podlahu podľa dekoru a ceny, pritom tie najdôležitejšie údaje o podlahe sú až na druhom mieste. Tu je naozaj vhodné poradenstvo zo strany odborníka, aby nedošlo ku skráteniu životnosti podlahy a sklamaniu, čo je bohužiaľ častý jav. Tu platí, že najviac môžete ušetriť správnym výberom podlahy.

Každý priestor si vyžaduje osobitný prístup k výberu podlahy.
Nech je to podlaha laminátová, drevená, vinylová alebo korková, plávajúca či lepená, vždy rozhoduje kde bude uložená a ako bude používaná. Je rozdiel v podlahe do kancelárie a v podlahe do bytu. Tiež je rozdiel či ide podlaha do kuchyne, chodby, kúpeľne alebo do spálne. Máte doma podlahové kúrenie, stoličky na kolieskach alebo psíka ? Na všetky tieto a ďalšie aspekty je dobré pri výbere prihliadať.

Vybrali ste naozaj tú správnu podlahu?

Keď je už podlaha vybraná, ešte stále je veľké riziko, že sa nebude dať namontovať. Až detailne preskúmaný podklad ukáže či bola vybraná tá správna podlaha a či nebude potrebný stavebný zásah na pripravenie, opravu podkladu. Jednoducho povedané podklad nemusí mať správnu rovinnosť, súdržnosť alebo vlhkosť. Čo je problémom vo väčšine prípadov. Zákazníci často tieto veci prehliadajú, sú však rozhodujúce pre zhotovenie podlahy a majú priamy vplyv na uznanie alebo neuznanie možnej reklamácie. Odporúčame Vám vyhnúť sa riziku a využiť našu službu zamerania podlahy.

U nás získate garanciu, záruku a servis.

Poradenstvo pri výbere správnej podlahy, vyberieme s Vami tú správnu podlahu podľa Vašich predstáv. Obhliadka a zameranie priamo na mieste určenia je v cene výrobku. Náš technik vyhodnotí vhodnosť podkladu a navrhne riešenia pre správnu montáž. Tiež navrhne správne doplnky ako prechodové, ukončovacie a soklové lišty s príslušenstvom. Prípadne iný potrebný materiál. Garantujeme správnosť objednaného tovaru. Na základe týchto informácií Vám navrhneme a vykonáme odbornú montáž, skúsenými montážnikmi. Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Najlepšie za nás hovoria výsledky, príďte sa k nám presvedčiť.
V našej predajni je vystavených viac ako 500 ks vzoriek podláh. 150 vzoriek interiérových a exteriérových dverí. Kľučky na vstupné aj interiérové dvere. A iné dôležité príslušenstvo k dverám a podlahám.