Laminátové podlahy

Laminátové podlahy pre vaše trendové usporiadanie interiéru

Laminátové podlahy patria k obľúbeným podlahovým krytinám, ktoré sa vyznačujú úžasným pomerom ceny a kvality. Hodia sa do spálne, detskej izby, pracovne, chodby, obývačky a ostatných vyťaženejších priestorov. Vďaka systému click je ich kladenie jednoduché a rýchle.

Praktickosť, funkčnosť, vysoká odolnosť a trvácnosť, dlhá životnosť, mimoriadne ľahká údržba, zaujímavé dekory a montáž vhodná i na podlahové vykurovanie – aj preto sú laminátové podlahy extrémne populárne.

Prečo sa laminátové podlahy vyplatia?

Ak k tomu pridáme fakt, že tento typ podláh nepriťahuje prach, nezafarbí sa (napríklad pri rozliatí nápojov či padnutí jedla) a neškodí mu ani priame slnečné žiarenie, tak je zrejmé, prečo sú laminátové podlahy častou voľbou slovenských domácností i firiem. Sú totiž vhodné nielen do bytových, ale aj komerčných priestorov (kancelárie a pod.), v ktorých naplno vynikne ich krása a vzorové prevedenie. Samozrejmé sú obľúbené prírodné dekory s autentickou kresbou či dokonalou imitáciou dreva, ktoré každému interiéru dodajú jedinečné čaro – obzvlášť ak zladíte dvere (príp. stavebné puzdrá), schody a podlahy. Nezabúdajte, že laminátové podlahy majú len jednu podmienku – tvrdý a rovný podklad. Predídete vzniku špár, medzier či celkovému znehodnoteniu podlahy, ktorá vám dobre poslúži aj niekoľko rokov.

Interiérové dvere sú základným vybavením domácnosti

Laminátová podlaha patrí dnes u nás medzi najrozšírenejšie podlahové krytiny. Náš sortiment tvoria laminátové podlahy v širokej ponuke rozmanitých odtieňov a moderných dekorov, a to v lesklejších aj matnejších prevedeniach. Popularitu získala aj vďaka jednoduchej a rýchlej inštalácií ( často si ju domáci majstri montujú sami ) ale tiež kvôli širokej palete farebného prevedenia a dekorov.
Na našej predajni môžete vidieť viac ako 200 ks vzoriek laminátovej podlahy od jej výrobcov: Egger, Krono, Parador, Kaindl, Eurowood, Weninger.

V prípade, že by to nestačilo, vieme Vám zabezpečiť aj tovar od iného výrobcu podľa požiadaviek zákazníka.

Najlepšie za nás hovoria výsledky, príďte sa k nám presvedčiť.
V našej predajni je vystavených viac ako 500 ks vzoriek podláh. 150 vzoriek interiérových a exteriérových dverí. Kľučky na vstupné aj interiérové dvere. A iné dôležité príslušenstvo k dverám a podlahám.