Drevené podlahy

Drevené podlahy sú žiadané

Drevené podlahy spájajú eleganciu, estetiku, nadčasovosť a jedinečnosť prírody. Svojou prirodzenosťou zútulnia každý priestor, a preto sú aj dnes mimoriadne žiadané a obľúbené. Vyniknú v akomkoľvek interiéri. Drevené podlahy sú charakteristické tepelnou a akustickou izoláciou. Ich tajomstvo spočíva v trvácnosti materiálu, výbornej odolnosti, extrémnej pevnosti, precíznom detailnom spracovaní a prvotriednom dizajne.

Drevené podlahy od Entrée sú vhodné aj na podlahové kúrenie. Drevené podlahy v našej ponuke sú vyrobené z kvalitného dreva s rovnomerným vzhľadom a prirodzene zaujímavou hrou farieb a štruktúr, ktoré zvýrazňujú prírodný pôvod dreva.

Drevené podlahy ako praktická ozdoba

V interiéri tak budete mať úchvatný kúsok prírody. Drevené podlahy perfektne prepoja jednotlivé prvky ako interiérové dvere, schody či okná, čím vám pomôžu dosiahnuť jedinečný priestor, odrážajúci váš štýl. Drevené podlahy máme v rozličných vzoroch a povrchových úpravách (olejované, lakované, kartáčové). Môžete ich klásť ako plávajúcu podlahu systémom click alebo lepením. Aj keď drevo patrí k najstarším stavebným materiálom, tak je extrémne populárne aj v súčasnosti, obzvlášť pre jeho špecifické vlastnosti, praktickosť a najmä ekologický rozmer. Ten prenáša aj na produkty, ktoré sa z neho vyrábajú. Drevo neustále pracuje, je – obrazne povedané – živé. Aj z toho dôvodu si drevené podlahy žiadajú trošku dôslednejšiu starostlivosť. Avšak nezúfajte, v prípade renovácie ich postačí prebrúsiť a budú ako nové.

Drevená podlaha je prirodzený materiál. V minulosti sa používalo drevo, ako hlavý prvok podláh, dnes sa však drevo na podlahy okrem základného materiálu (masív) používa aj v rôznych úpravách.
Ide hlavne o zlepšenie alebo kombináciu jeho vlastností ako: pevnosť, tvrdosť, rozmerovú stálosť. Tiež kvôli dosiahnutiu najlepšieho pomeru ceny a kvality.

Ďalšou kategóriou úprav drevenej podlahy je dizajn, vďaka čomu je dnes na trhu nesmierne množstvo dekórov, farieb a prevedení drevenej podlahy. Práve pri drevených podlahách je dnes najširší sortiment a prevedenia podláh. Vďaka prirodzeným vlastnostiam dreva a jeho nezameniteľnou atmosférou, ktorú dokáže vytvoriť je o drevené podlahy stále vysoký záujem. 

Najlepšie za nás hovoria výsledky, príďte sa k nám presvedčiť.
V našej predajni je vystavených viac ako 500 ks vzoriek podláh. 150 vzoriek interiérových a exteriérových dverí. Kľučky na vstupné aj interiérové dvere. A iné dôležité príslušenstvo k dverám a podlahám. Pri výbere drevených podlahách a ich špecifickým vlastnostiam  odporúčame venovať zvýšenú pozornosť správnemu výberu podlahy alebo využiť služby odborníka.