Exteriérové dvere

bezpečné a elegantné Exteriérové dvere

Exteriérové dvere predstavujú neodmysliteľnú súčasť domov a bytov. Sú akousi pomyselnou hranicou, ktorá vymedzuje a ohraničuje vašu domácnosť a zároveň poskytuje súkromie. Preto nepodceňte ich starostlivý výber. Odporúčame našu ponuku dverí, tvorenú desiatimi overenými výrobcami.

Exteriérové dvere slúžia na spoľahlivé oddelenie interiéru vašej domácnosti od vonkajšieho okolia. Sú navrhnuté tak, aby odolali teplotným rozdielom, poveternostným vplyvom (dážď, vietor, slnko, sneh, mraz, krúpy), ako aj nánosom prachu a ostatných nečistôt. Exteriérové dvere v našej ponuke sú zároveň odolné voči škrabancom či oderom a bez problémov zvládnu každodenné zaťaženie.

Vstupné / vchodové dvere od nemeckého výrobcu Hörmann

Pozrieť viac vstupných / exteriérových dverí v online katalógu Hörmann ->

Exteriérové dvere, ktoré vás reprezentujú

Zároveň sú efektívnou prekážkou proti vlámaniam a krádežiam. Samozrejmé je bezpečné a komfortné zamykanie. Určite nepodceňujte estetickú stránku exteriérových dverí. Vo výraznej miere ovplyvňujú dizajnový ráz celej nehnuteľnosti, čo platí obzvlášť v prípade rodinných domov. Preto vyberajte exteriérové dvere vyznačujúce sa reprezentatívnym vzhľadom, ktoré sa stanú elegantným a bezpečným prvkom vašej domácnosti. Nezabúdajte, že je vhodné zladiť exteriérové dvere so zvyškom interiéru (najmä interiérové dvere, podlahy, nábytok a schody). Exteriérové dvere máme v rozličných farebných a povrchových prevedeniach, ako aj cenových reláciách. V našom sortimente nechýbajú ani zárubne a ostatné príslušenstvo. Ponúkame aj odborné poradenstvo, bezplatné zameranie, ukážky sortimentu na našej predajni a záručný i pozáručný servis.

Stavte na bezpečné exteriérové dvere

Vchodové dvere do bytu, alebo vchodové dvere do domu, patria medzi najpoužívanejšiu a najviac zaťažovaná časť domu. Preto je dobré mať vchodové dvere ktoré sú kvalitné a hlavne spoľahlivé.

Pri výbere vchodových dverí je treba brať do úvahy

Tepelno-izolačné, zvukovo izolačné, protipožiarnu odolnosť, odolnosť voči vlámaniu, ale aj komfort používania a estetickú stránku. 

V našej ponuke máme hlavne dlhoročne overené produkty vchodových dverí.

Aby ste si vedeli pozrieť detaily konkrétnych dverí,  vystavili sme pre Vás 150 vzoriek dverí priamo u nás na predajni. Pri výbere dverí Vám môže pomôcť aj prirovnanie k viac ako 500 ks vzoriek dekorov podláh, ktoré sú tiež v našej ponuke. A samozrejme, môžete ich prirovnať k dverám a hlavne vyskúšať, ako Vám sadnú do ruky. Príďte k nám a vyberte si  tie správne dvere pre Vás 🙂