Interiérové dvere

Interiérové dvere prispievajú k útulnosti vašej domácnosti

Interiérové dvere odrážajú váš vkus i osobnosť. Nemajú len praktickú funkciu, ktorá spočíva v oddelení jednotlivých miestností a poskytnutí súkromia. Interiérové dvere sú považované aj za dizajnový prvok, ktorý by mal ladiť s ostatným zariadením. Preto si dajte záležať na ich výbere.

 Entrée nakúpite interiérové dvere, ktoré dotvoria celkový vzhľad a charakter každej izby. Aby interiér pôsobil harmonicky, odporúča sa vizuálne prepojenie podlahy a dverí (nemusia byť v rovnakom farebnom odtieni – dôležité je, aby spolu vytvorili dizajnový celok). Naša ponuka zahŕňa interiérové dvere a zárubne od 28 výrobcov.

Interiérové dvere od nemeckého výrobcu Hörmann

Pozrieť viac interiérových dverí v online katalógu Hörmann ->

Interiérové dvere pomáhajú vytvoriť harmonický charakter

Uvedomujeme si totiž rozmanité tvarové, veľkostné, štýlové a dekorové preferencie našich zákazníkov. To, ktorému modelu dáte prednosť, nechávame na vašom rozhodnutí. V každom prípade zvážte aj maličkosti ako napríklad typ otvárania (aby vám neprekážali v interiéri). Do spálne odporúčame interiérové dvere s protihlukovými vlastnosťami, do kúpeľne zase dvere odolné voči pare i vlhkosti a do podkrovia dvere, ktoré spoľahlivo oddelia miesta s odlišnejšou teplotou a zároveň si uchovajú svoje vlastnosti (v zime je na povale chladnejšie a v lete teplejšie ako v ostatnej časti domu). Pri menších či stiesnenejších priestoroch skúste posuvné dvere, ktoré ušetria miesto pri otváraní a zatváraní.

Interiérové dvere sú základným vybavením domácnosti

 Interiérové dvere v našej ponuke sa vyznačujú funkčnosťou, pevnosťou, estetickosťou, odolnosťou a dlhou životnosťou.. Interiérové dvere sú základným vybavením každej domácnosti či kancelárie a okrem funkčných vlastností, tvoria aj jej osobitú atmosféru. Interiérové dvere, hoci oddeľujú jednotlivé priestory od seba, sú spájajúcim estetickým prvkom v priestore. Preto pri výbere interiérových dverí hrá dekor, farebnosť či tvar dverí veľkú úlohu. 
Často sa stáva, že záujem o technické parametre interiérových dverí ostáva až na druhom mieste za dizajnom, čomu rozumieme:).
Aj preto držíme v našej ponuke len kvalitné a zároveň dizajnovo pekné interiérové dvere.

Aby ste si vedeli pozrieť detaily konkrétnych dverí,  vystavili sme pre Vás 150 vzoriek dverí priamo u nás na predajni. Pri výbere dverí Vám môže pomôcť aj prirovnanie k viac ako 500 ks vzoriek dekorov podláh, ktoré sú tiež v našej ponuke. A samozrejme, môžete ich prirovnať k dverám a hlavne vyskúšať, ako Vám sadnú do ruky. Príďte k nám a vyberte si  tie správne dvere pre Vás 🙂