Vinylové podlahy

Vinylové podlahy do každého štýlového interiéru

Praktické, pevné, hygienické, vodeodolné a ľahko udržiavateľné vinylové podlahy sú považované za akúsi modernú klasiku v oblasti podlahových riešení. Ponúkajú želanú zvukovú izoláciu a lákavé sú aj autentické textúry a dekory, často na nerozoznanie od kamennej či drevenej podlahy. Vinylové podlahy sú obľúbenou voľbou domácností s deťmi či seniormi, keďže majú protišmykový povrch, ktorý je taktiež odolný voči poškriabaniu. Hodia sa do každej miestnosti v dome.

Vedeli ste, že sú najvhodnejšie na podlahové kúrenie? Ich plusom je totiž nízky prestup tepla. Ak si nie ste istí, radi vám pomôžeme s výberom a ostatným potrebným príslušenstvom.

Vinylové podlahy vás určite nesklamú

Vďaka svojim vlastnostiam sú odporúčané aj do vyťaženejších komerčných prevádzok. Vinylové podlahy taktiež nereagujú na zmenu vlhkosti a vítaná je i nenáročná výmena lamely v prípade jej poškodenia. K pozitívam možno zaradiť aj ľahkú údržbu, tichý došľap, príjemný antistatický povrch a pružnosť. V našich predajniach nájdete širokú škálu štýlov, typov, dekorov a vzorov, prirodzene, že aj s obľúbenými prírodnými motívmi dreva či kameňa. Vaše dvere (interiérové aj exteriérové), schody a podlaha spolu vytvoria štýlový a harmonický priestor. Vinylové podlahy ponúkame vo variante pre nalepenie aj s pokládkou click. V istých prípadoch je možná ich aplikácia na pôvodnú podlahu, čiže ušetríte čas i náklady pri pokladaní. Pri montáži dbajte na dobre pripravený povrch a primeranú hrúbku nášľapnej vrstvy.

Vinylová podlaha od Entrée

Vinylová podlaha je vďaka svojím jedinečným vlastnostiam veľmi obľúbená voľba do domácností aj komerčných priestorov.
Vinylové podlahy sú odolné voči vlhkosti, majú výborné protihlukové vlastnosti, ľahko sa udržiavajú a čistia.
Sú príjemné na dotyk. Veľkou výhodou vinylovej podlahy je dlhá životnosť. Dizajn vinylových podláh imituje materiály ako drevo, kameň alebo dlažba.

Vinylová podlaha je vhodné aj na podlahové kúrenie, inštalovať ju možno ľahko na klik, aj lepením. Doprajte svojmu domovu dojem z tvrdého dreva alebo dlaždíc s vinylovou podlahou.
V našej ponuke nájdete najznámejších výrobcov vinylových podláh: Gerflor, Parador…

Najlepšie za nás hovoria výsledky, príďte sa k nám presvedčiť.
V našej predajni je vystavených viac ako 500 ks vzoriek podláh. 150 vzoriek interiérových a exteriérových dverí. Kľučky na vstupné aj interiérové dvere. A iné dôležité príslušenstvo k dverám a podlahám. Pri výbere vinylových podlahách a ich špecifickým vlastnostiam  odporúčame venovať zvýšenú pozornosť správnemu výberu podlahy alebo využiť služby odborníka.