Stavebné púzdra

Stavebné puzdrá ako efektívna náhrada dverí

Stavebné puzdrá majú optimalizovať využite priestoru a zároveň ho zhodnotiť. Ich konštrukcia vyhovuje jedno- aj dvojkrídlovým dverám a prispôsobí sa vaším požadovaným rozmerom v závislosti od typu a hrúbky muriva, ako aj ostatných faktorov. Stavebné puzdrá pre posúvacie dvere prinášajú výraznú úsporu miesta, a to vďaka elegantnému spôsobu otvárania a zatvárania dverí, ktoré zachádzajú do steny.

Stavebné puzdrá sú obľúbené aj z iných dôvodov – elegantne riešený interiér a jednoduchá línia, ktorá dokonale zapadne do dizajnu vašej domácnosti.

Aké výhody prinášajú stavebné puzdrá?

Ide o tiché, minimalistické a zároveň bezbariérové riešenie, ktoré je efektívnou náhradou klasických dverí a ktoré v prípade potreby decentne rozdelí väčší priestor (napríklad ak máte spojenú kuchyňu s obývačkou a nechcete rušiť hostí počas prípravy jedla). Kvalitné prevedenie puzdra je zárukou spoľahlivého, bezpečného a bezchybného chodu posuvných dverí. Nemožno nespomenúť ani pomerne jednoduchú montáž. K rozhodujúcim kritériám pri výbere patrí typ a hrúbka priečky/steny, do ktorej bude puzdro umiestnené (sadrokartónová priečka, murovaná priečka).

Keďže stavebné puzdrá sú typické vysokou nosnosťou, tak sa nemusíte obávať degenerácie či destabilizácie dverí alebo nebodaj steny.

Stavebné puzdrá aj do malých priestorov od Entrée

Riešenie do malých priestorov
Ak hľadáte riešenia pri zariaďovaní malých priestorov, stavebné púzdra Vám môžu dobre poslúžiť. Posuvné dvere do púzdra nezaberajú priestor aj keď sú otvorené, takto Vám ostáva viac miesta na bývanie.

Premyslené technické riešenia
Stavebné púzdra poskytujú, moderné, a premyslené riešenia. Ak potrebujete veľké priestory, ale zároveň ich občas potrebujete oddeliť alebo uzavrieť. Napríklad obývačku od jedálne či kuchyne, určite oceníte ich možnosti.

Aké výhody prinášajú stavebné puzdrá?

Estetický a moderný vzhľad
Čoraz častejšie riešenia bez použitia zárubní poskytuje možnosť vytvorenia moderného interiéru a v spojení so skrytou zárubňou možno vytvoriť neopakovateľný designe aj pre náročných.

V prvom rade kvalita
Pri systémoch zabudovaných v stene očakávame bezchybnú funkciu po desiatky rokov. Preto spolupracujeme len s overeným výrobcom, ktorý ponúka to najlepšie na trhu. Nájdete u nás stavebné púzdra pre všetky typy stien a otvorov od ECLISSE a SCRIGNO.

Môžete si vybrať, či uprednostníte a posuvné dvere s alebo bez zárubne. V každom prípade vám pomôžeme vytvoriť harmonický interiér, v ktorom budú podlahydvere a prípadne aj schody dokonale zladené do jedného celku. Aby ste si vedeli pozrieť detaily konkrétnych dverí,  vystavili sme pre Vás 150 vzoriek dverí priamo u nás na predajni. Pri výbere dverí Vám môže pomôcť aj prirovnanie k viac ako 500 ks vzoriek dekorov podláh, ktoré sú tiež v našej ponuke. A samozrejme, môžete ich prirovnať k dverám a hlavne vyskúšať, ako Vám sadnú do ruky. Príďte k nám a vyberte si  tie správne dvere pre Vás ?